Антикорозійна фарба для кольорових металів

АК-125 ОЦМ

АК-125 ОЦМ – емаль захисно-декоративна для металу, атмосферостійка.

 Склад:

Емаль АК-125 ОЦМ являє собою суспензію пігментів і наповнювачів у розчині акрилових смол з додаванням розчинника, пластифікатора і антикорозійного пігменту. 

 Призначення:

Емаль АК-125 ОЦМ, як система акрилових покриттів призначена для захисно-декоративного фарбування оцинкованих металевих поверхонь, експлуатованих в атмосферних умовах помірного клімату, і всередині приміщень. Можливо, також використовувати матеріали для фарбування поверхонь із ПВХ профілів.

Витрата: 150-400 г/м2


ЕП-140

Емаль ЕП-140 для металів захисна

 Склад:

Емаль ЕП-140 - двокомпонентна система, що складається з напівфабрикату емалі ( суспензія пігментів і наповнювачів у розчині епоксидної смоли в суміші органічних розчинників) і затверджувача .

 Призначення :

Емаль ЕП-140 призначають для фарбування попередньо загрунтованих поверхонь із сталі , магнієвих , алюмінієвих і титанових сплавів , а також міді і її сплавів. Дозволена для застосування в авіабудуванні.

Володіє високими антикорозійними властивостями , атмосферостійкістю , стійкістю до води , мінеральних масел , бензинів , миючих засобів. Плівка емалі сріблястого кольору має підвищену термостійкістю. Допускається нанесення на поверхню виробів з фенольних , акрилових , полістирольних , епоксидних і деяких інших пластичних мас .

Витрата: 75 г/м2

Поради для антикорзійної підготовки поверхні

Перед нанесенням захисного покриття оброблювані поверхні конструкцій слід очистити від корозії, окислів, і залишків попередніх покриттів ручним, механічним інструментом або піскоструйним способом.


А саме:

1.            для зняття старих лакофарбових покриттів також застосовується перетворювач іржі;

2.            гострі краї і кромки обробити напилком до додання їм округлої форми;

3.            після очищення поверхні знепилити механічним способом;

4.            використовуванне для обдування стиснене повітря повинне бути сухим і чистим;

5.            місця джерел корозії обробити перетворювачем іржі;

6.            металева поверхня, підготовлена для нанесення захисного покриття не повинна мати гострих кромок, задирок, зварювальних бризок і напливів, пропалень, залишків флюсу, солей покриттів, мастильних матеріалів, забруднених і прокородованих ділянок.


Згідно із регламентом по нанесенню захисного покриття, підготовлена поверхня повинна відповідати 2 ступеня очищення .

 

Часові параметри нанесення матеріалів визначені при температурі 20 ° С. При підвищенні температури на 10 °С, інтервали часу між нанесенням шарів зменшуються в 2 рази, при зниженні - відповідно збільшується.

 

Антикорозійний захист конструкцій. Переваги методу:

 

•             Температура нанесення від -20 ° С до +40 ° С.

 

•             Дані способи захисту від корозії металів забезпечують стійкість поверхні до агресивних речовин, зокрема, кислотам, атмосферних впливів. Досягається ефективний антикорозійний захист конструкцій (металевих), який буде зберігатися 10 - 15 років.