Фарба для металу

Як видалити фарбу з металу

Якщо вам необхідно нанести нову фарбу на металеву поверхню, то слід спочатку зняти вже нанесені шари, інакше новий шар буде відшаровуватися. Існують різні способи зняти попередні старі шари фарби з металу, як професійні, так і підручні засоби. Перед початком процедури врахуйте, що деякі способи потребують значних фізичних зусиль.

Видалити стару фарбу з металевої поверхні вам допоможуть:

·         спеціальний засіб для зняття фарби (з фосфатною кислотою);

·         папір наждачний;

·         шпатель;

·         гас мінеральний;

·         спеціальна шліфувальна машина;

·         термопістолет, будівельний фен.

 

Різні способи видалення фарби з металу

Найбільш простий спосіб видалити фарбу з поверхонь металу - це використовувати спеціальний засіб, який легко придбати. Такі засоби виробляються багатьма компаніями і представлені у всіх будівельних магазинах. Якщо вам складно буде самостійно зробити вибір, то зверніться до продавця магазину за допомогою, він розповість вам, які є засоби для зняття фарби з металу, і якому варто віддати перевагу. Це може бути рідина або ж сухий концентрований порошок, що розводиться водою. При цьому вам знадобиться також мінеральний гас для видалення фарби та раніше нанесеного засобу.

Старі шари фарби також можна зняти і за допомогою шпателя, але є ймовірність пошкодження поверхні металу. Тому знімайте лише поверхневий шар для рівного нанесення нової фарби. Після цього потрібно акуратно обробити поверхню металу наждачним папером.

Ще один із засобів, що допоможе позбутися від старої фарби на поверхнях з металу - це термопістолет. Такий інструмент можна взяти напрокат, попросити у знайомих або купити в магазині. Коли піднесете його до металу, фарба почне від'єднуватися від поверхні, зніміть її залізною щіткою або шпателем. Використовуючи даний спосіб, будьте обережні і уважні, щоб уникнути опіків, оскільки метал буде сильно нагріватися.

Найефективніший і швидкий спосіб видалення фарби з поверхонь з металу - використання шліфувальної машинки з насадкою із середнім напиленням і невисокою потужністю. У міру забруднення фарбою міняйте насадки, інакше машинка перестане якісно відшліфовувати поверхню.

Обміркуйте фізичні і фінансові витрати, які вам доведеться понести при виборі того чи іншого способу, - і вперед!

 

АС-182

Для сільськогосподарської техніки

АС-182 емаль акрилова для металу

 Склад :

На алкідно-акриловому лаці з додаванням сикативу.

 Призначення:

Емаль АС-182 призначена для фарбування тракторів, сільгоспмашин, устаткування та інших металевих виробів, експлуатованих в різних кліматичних умовах.

Витрата: 50-60 г/м2 в залежності від кольору.


АУ-199

Емаль АУ-199 алкідуретанова для дерева, бетону,металу

Емаль АУ-199 алкідуретанова являє собою суспензію пігментів і наповнювачів у суміші алкідного і поліуретанового лаків з додаванням каталізаторів затвердіння; складається з двох компонентів: пігментної пасти і лаку УР-298.

 Призначення:

Емаль АУ-199 призначається для фарбування металевих, дерев'яних, бетонних поверхонь (у тому числі фасадів будівель), які піддаються атмосферним явищам, а також для протикорозійного захисту і ремонтних робіт

Витрата: 80 г/м2


КО-100 Н

КО-100 Н фінішне атмосферостійке покриття

 Опис:

Суспензія пігментів і наповнювачів у синтетичні плівкоутворювальній на основі кремнійорганічного лаку модифікованого бутілметакрілата .

 Призначення:

Для захисного покриття надводної частини металевих і бетонних конструкцій гідротехнічних споруд (мости , греблі , дамби , ГЕС , портове обладнання ) . Для антикорозійного захисту металевих конструкцій , експлуатованих у відкритих атмосферних умовах , в т.ч. при одночасному впливі деяких сольових розчинів і газових середовищ ( кислотного та лужного характеру ) . Для захисту від корозії мостових конструкцій , для захисно -декоративної обробки фасадів будівель і споруд. бетонних , азбоцементних , цегляних поверхонь . Для внутрішніх фарбувальних і ремонтно -відновлювальних робіт. Емаль КО -100Н атмосферо - , тепло- , морозо- , вологостійка , водонепроникна . Перевершує імпортні та вітчизняні аналоги за часом висихання. Має високу адгезію до металевих конструкцій та будівельних матеріалів, високою покриваністю . Стійка до УФ-променів . Наноситься в широкому діапазоні температур: від - 30 до + 40 0С. Зберігає паро- і повітропроникність . Покриття емаллю характеризуються стійкістю до сольового туману . Відрізняються підвищеною твердістю і довговічністю. Стійки до перепаду температур від - 65 до +150 0С.


ПФ-101К

ПФ 101 К емаль пентафталева

 Склад :

Покриття ПФ-101К представляє собою суспензію порошкового модифікатора іржі антикорозійних пігментів і наповнювачів в алкідном лаці .

 Призначення :

Емаль ПФ-101К призначена для фарбування металевих поверхонь без попереднього повного видалення іржі і грунтування . Для фарбування бетонних і цегляних поверхонь

Покриття виконує наступні функції: модифікатора іржі - у складі покриття містяться високомолекулярні порошкові з'єднання , що вступають у хімічну взаємодію  модифікатором іржі ;

в сільському господарстві - для фарбування тваринницьких ферм , сховищ , техніки; 

на транспорті - для фарбування кузовів і шасі автомобілів , залізничних вагонів , контейнерів , суден і портових споруд.


ПФ-115

ПФ-115 емаль пентафталева

Емаль ПФ-115 являє собою суспензію двоокису титану рутильної форми та інших пігментів і наповнювачів в пентафталевому лаку з додаванням сикативу і розчинників.

 Призначення:

Емаль ПФ-115 застосовується при будівництві та ремонті для фарбування металевих, дерев'яних та інших поверхонь, що піддаються атмосферним впливам, а також для малярних робіт всередині приміщень. ПФ-115 є однією з кращих вітчизняних розробок у групі алкідних лакофарбових матеріалів, що використовуються в різних кліматичних зонах.


ПФ-1189

ПФ – 1189 емаль пентафталева

 Склад :

Емаль ПФ-1189 являє собою суспензію пігментів і наповнювачів у пентафталевому і алкідному лаках з додаванням сикативу, розчинників, реологічних і антиміграційні добавок, що поставляється в комплекті з алюмінієвою пудрою.

 Призначення:

Емаль ПФ-1189 призначена для захисту від корозії сталевих будівельних конструкцій, які експлуатуються в неагресивних і слабоагресивних середовищах і в умовах помірного клімату.


ПФ-167

ПФ 167 емаль пентафталева

Покриття ПФ-167 атмосферостійке, водостійке, стійке до зміни температури від - 50 до + 60 °С.

  Призначення:

Емаль ПФ-167 призначена для фарбування зовнішніх поверхонь суденіз необмеженого району плавання, катерів, загрунтованих металевих, дерев'яних та інших поверхонь, що піддаються атмосферним впливам.


ХВ-110

ХВ-110 емаль для металевих та деревяних виробів

 Склад :

Емаль ХВ-110 являє собою суспензію пігментів у розчині хлорованої полівінілхлоридної і алкідно-акрилової смоли в суміші органічних розчинників з додаванням епоксидної смоли і пластифікатора.

 Призначення:

Емаль ХВ-110 призначена для фарбування металевих і дерев'яних поверхонь виробів і обладнання, які експлуатуються в атомсферних умовах різних кліматичних районів.


ХВ-1100

ХВ-1100 для фарбування металевих та деревяних поверхонь

 Склад :

Емаль ХВ-1100 (однокомпонентний матеріал) являє собою суспензію пігментів і наповнювачів у розчині суміші хлорованої полівінілхлоридної і алкідної смоли в суміші летючих органічних розчинників з додаванням пластифікатора.

 Призначення:

Емаль ХВ-1100 призначена для фарбування дерев'яних і попередньо загрунтованих металевих поверхонь виробів і устаткування, що експлуатуються в атмосферних умовах помірного і холодного клімату.


ХВ-1120

ХВ-1120 емаль вінілхлоридна

 Склад:

Емаль ХВ-1120 являє собою суспензію оксиду хрому в пластифікованої перхлорвиниловой смолі і розчинниках.

 Призначення:

Емаль ХВ-1120 призначена для фарбування сталевих і алюмінієвих поверхонь виробів і обладнання, експлуатованих в умовах різних кліматичних зон.


ХВ-124

ХВ-124 емаль для металу та дерева

 Склад :

Емаль ХВ-124 різних кольорів є суспензією пігментів в розчині полівінілхлоридної хлорованої та алкідної смоли з додаванням пластифікаторів.

 Призначення:

Призначається для фарбування загрунтованих металевих і дерев'яних поверхонь, експлуатованих в атмосферних умовах. Застосовується в комплексному покритті для отримання хімічно стійкого лакофарбового покриття, що захищає поверхню від корозії.


ХВ-125

ХВ-125 емаль полівінілхлоридна

Склад :

Емаль ХВ-125 являє собою суспензію алюмінієвої пудри ПАП- 2 і наповнювача в розчині смоли ПСХ -ЛС в суміші органічних розчинників , з додаванням пластифікатора.

 Призначення :

Емаль призначена для фарбування загрунтованих металевих і дерев'яних поверхонь , експлуатованих в атмосферних умовах всіх кліматичних зон , допускається нанесення без попереднього грунтування. Емаль ХВ-125 використовують також для фарбування металевих виробів і конструкцій , які експлуатуються в умовах впливу морського туману , підвищеної вологості і температури , сонячної радіації. Плівка емалі стійка до впливу миючих засобів , індустріального масла , бензину , низькій температурі навколишнього повітря.


ХВ-16

ХВ-16 емаль вінілхлоридна для металу

 Склад :

Емаль ХВ-16 являє собою суспензію пігментів і наповнювачів у розчині перхлорвінілової і гліфталевої смоли в летючих органічних розчинниках з добавкою пластифікаторів.

 Призначення :

Емаль ХВ-16 призначена для фарбування підготовлених металевих, тканинних, дерев'яних поверхонь, бетонних і залізобетонних будівельних конструкцій.


ХВ-785

ХВ-785 емаль полівінілхлоридна

 Опис:

Матеріал однокомпонентний на основі полівінілхлоридної смоли. 

 Призначення:

Емаль ХВ-785 для захисту металевих, бетонних і залізобетонних будівельних конструкцій.