"Аквафін"              Проникаюча гідроізоляція та пломби

Аквафін-ІЦ - проникаюча гідроізоляція
Аквафін-ІЦ
Фікс-10С - гідроізоляційна пломба
Фікс-10С
Азокрет-БМ
Азокрет-БМ

 Гідроізоляція проникаючої дії Аквафін-ІЦ це гідроізоляційний склад нового покоління. Чому ж гідроізоляція називається «проникаюча»? Проникаюча, пенетруюча, кристалоутворююча гідроізоляція - все це синоніми. Принцип дії даної гідроізоляції заснований на проникненні активних хімічних компонентів Аквафін-ІЦ глибоко в структуру бетону і хімічної реакції з бетоном. В результаті реакції утворюються нерозчинні кристали, які заповнюють пори, капіляри, дефекти бетону, мікротріщини, розкриттям до 0,4 мм і бетон стає водонепроникний. При цьому бетон зберігає паропроникність і значно підвищує хімічну стійкість бетонного каменю ..

 

 Гідроізоляція проникаючої дії може наноситися як при позитивному, так і при негативному тиску води і при цьому забезпечує дуже високу водонепроникність - до 13 атмосфер!

 

 Відмінною рисою цієї гідроізоляції є те, що вона практично вічна, тобто її термін служби дорівнює терміну служби самого бетону. Гідроізоляція проникаючої дії Аквафін-ІЦ наноситися на водонасичену основу, а також на свіжий бетон, що є величезним плюсом. Це дає можливість значно спростити та скоротити терміни виконання робіт з гідроізоляції та будівництва в цілому. А простота в нанесенні не викличе ніяких труднощів навіть у недосвідченої людини. При цьому слід зазначити мінімальну витрату матеріалу (від 0,75 кг до 1,5 кг на 1 м.кв.) і дуже вигідну ціну. Саме останні складові і відповідають за ліквідацію пор в бетоні. Завдяки хімічним реакціям утворюються нерозчинні кристали, які виконують функцію герметика в порожнечах, порах і мікротріщинах. Гідроізоляція проникаючої дії убезпечить конструкцію і закриє пори від проникнення води. .

 

 Будівництво вимагає серйозного ставлення і використання кращих матеріалів, які здатні продовжити термін експлуатації на десятиліття. Проникаюча гідроізоляція, купити яку ми пропонуємо в «Галізотерм» за найвигіднішими цінами.