Бентонітовий мат

Бентонітовий мат для гідроізоляції

Бентоніт є вкрай універсальною речовиною, область застосування якого дуже велика. Вся перевага в його властивостях. Відмінна вбираність і здатність автоматично заповнювати собою щілини та тріщини, дозволило зробити продукти на основі бентонітових гранул та бентонітового мату незамінними в цивільному будівництві. Тут вони використовуються для різних цілей:

 

  • створення гідроізоляційних екранів;
  • зведення фундаментів;
  • застосування технології «стіни в грунті»;
  • установка обсадних труб;
  • тонелювання.

 

Низький вміст піску в бентопорошку (менше 2% в марках ГНБ-1 і ГНБ-2) дозволяє створювати стійку суспензію, яка проявляє відмінні властивості в'язкості та водоутримання при витраті матеріалу 50-60кг на кубометр води.

 

Ця якість дозволяє активно і результативно застосовувати будматеріали на основі бентонітових гранул в процесі створення гідроізоляційних екранів, і як ізолятор вологи в інших будівельних матеріалах - бентоматах і бентошнурах.

 

Бентонітовий мат - це бентонітові гранули, що знаходяться всередині каркаса з тканих або нетканих матеріалів, які скріплюються між собою голкопробивним або голкопрошитим методом.

 

 

Унікальні пластифікуючі і проникаючі властивості бентоніту застосовуються у створенні на його основі ін'єкційних та цементаційнних розчинів, які необхідні щоб закладати тріщини і заповнювати порожнечі. Саме тому бентонітові гранули - ключова сировина для будівництва ГЕС, дамб і гребель, каналів, ставків, підвалів, як житлових,так і виробничих будівель.

 Бентонітові мати VOLTEX (Волтекс)

 Бентонітові мати Voltex (Волтекс) являють собою сучасний матеріал, що використовується в будівництві. Принцип дії гідроізоляції Voltex (Волтекс) ґрунтується на властивості бентоніту натрію, який при повній гідрації здатний збільшуватися в розмірах в 16-18 разів. Якщо в присутності води обмежений вільний простір, то в структурі бентонітового гелю утворюється напружений стан і матеріал стає водонепроникним.

 

Мати VOLTEX (Волтекс) застосовуються для гідроізоляції різного роду підземних споруд: торгово-розважальних центрів, житлових комплексів, підземних переходів, автопаркінгів, експлуатованих покрівель, басейнів і т.д. Бентонітові мати - це каркас з тканого і нетканого шару поліпропіленового геотекстилю з наповненням гранул натрієвого бентоніту. Між собою шари з'єднані голкопробивним способом, що дозволяє гранулам бентоніту рівномірно розподілятися і фіксуватися всередині каркаса.

 

ПРИНЦИП РОБОТИ

Мати VOLTEX укладаються тканим геотекстилем до поверхні, що захищається. При проникненні води в структуру матеріалу, утворюється щільний бентонітовий гель. Завдяки тиску гелю, матеріал володіє ефектом «самозаліковування», відновлюючи пошкоджені ділянки гідроізоляції, які неминуче з'являються в процесі монтажу всіх типів гідроізоляційних матеріалів. Варто також відзначити, що нетканий шар непроникний для гелю через свою низьку пористість, а тому вимивання гелю виключено. Застосування гідроізоляційних бентонітових матів VOLTEX (Волтекс) дозволяє створювати надійний гідроізоляційний захист навколо споруди. Обов'язкова умова - монтаж матів внахлест мінімум 10 см.

 

 

Ще раз підтверджуємо, що компанія «ГІТПЛЮС» може здійснити поставку бентонітових матів VOLTEX (Волтекс) різних марок за найнижчими цінами (від 6.25 euro / кв.м.) І в самі найкоротші терміни.

Дивіться також:

Бентонітовий шнур