Еластична бітумна мембрана

 Сіоліт Б2К


Сфера застосування:

Для ізоляції від пливу води фундаментів та стіни підвалу, дамби, очисних споруд та сховищ технічної води, конструкцій, які схильні до динамічного коливання, хімічного впливу хлоридів, діоксиду вуглецю та сульфідів.


Характеристика мембрани:

Двокомпонентна, сформована та висохла плівка утворює мембрану: еластичну, однорідну, стійку до перепадів температури, вимивання та впливу соляного розчину, хлорованої та озонованої води. Покриття володіє хорошою адгезією до бітумної основи, не вицвітає та не утворює повітряних міхурів під шаром мембрани. Відносне подовження плівки: 100-200%.

Витрата у середньому: 2 шари - 1,8 кг - 2,4 кг на м/кв.

                                        3 шари - 3,3 кг - 4,5 кг на м/кв. (для залягання поверхні відносно грунту від 2,5 до 5 м.)

 

Приготування суміші:

Компонент "А" (рідина) виливається у ємність необхідного об'єму. Сухий компонент "Б" засипається до ком. "А" (Важливо - тільки у такій послідовності !) при постійному замішуванні дрилем з відповідною насадкою.

Після змішування компонентів, сіміш слід нанести протягом 60 хв.

 

Вимоги та спосіб використання:

Основа повинна бути чиста від жиру та пилу, бути дрібнопористою та рівною. Можливе нанесення на бетонну поверхню, рубероїд, камяну кладку та гіпсокартон. У випадку гідроізоляції басейну або в умовах стабільного тиску води, наносять мембрану у 3 шари. Якщо на площі, що підлягає обробці мембраною, є стики, примикання та шви - застосовують армуючий стрічковий матеріал (геотекстиль або склотканину). Після нанесення першого шару, у місце примикання "втоплюється" армуюча стрічка, після підсихання (4-5 год) - наноситься наступний шар. Суміш позпилюють на вологу поверхню (при необхідності - злегка змочити), при дотриманні середньої витрати 0,9 - 1,3 кг на квадратний метр. Після висихання першого шару (4-6 год) перпендикулярно наноситься наступний шар. Під час висихання шарів - не допускати попадання вологи на невисохлу плівку.


Термін зберігання компонентів - 12 місяців, t від +6° до +32° С.

Подібний матеріал для гідроізоляції