еластична полімерна мембрана

 Сіоліт П2К

 

Призначення:

Мембрану застосовують для гідроізоляції тераси, балкону, наливної підлоги, фінішної стяжки та під плитку. Також можлива гідроізоляція басейну, оскільки, мембрана стійка до хлоридів (сульфідів та діоксиду вуглецю).

 

Характеристика:

Полімеризована двокомпонентна мембрана стійка до УФ та перепаду температури. Утворює жорстко-еластичну мембрану, здатну до відносного подовження 100-200%. Можливе колорування, яке згодом не вицвітає. Матеріал можна слугувати як самостійне покриття, яке не утворює повітряних бульбашок під плівкою. Середня витрата: на шари 2-2,5кг/м2, в умовах постійного впливу води, як для очисних/гідротехнічних споруд - 3,5-4,5кг/м2.

Комплектація: Компонент А - рідкий, Б - сухий. Укомплектований в необхідній пропорції.

 

Застосування та підготовка основи:

Перед нанесенням мембрани, основу слід позбутись від пилюки, жирних плям, нерівностей - усього, що перешкоджає адгезії. Коли основа готова до обробки, переходимо до приготування мембрани. У ємкість із компонентом А, при постійному перемішуванні поступово засипають компонент Б, до повного перемішування. Така суміш "живе" менше однієї години. Наносять мембрану на змочену водою (матово волога) поверхню. Якщо поверхня знаходиться нижче рівня грунтових вод - поверхню просочують грунтом Сіонол МТ. Далі, мембраною покривають основу за допомогою безпов. розпиленням або щіткою із коротким ворсом. Оптимальна товщина одного шару - у межах 1-1,2мм. Після висихання першого шару (4-6 годин), перпендикулярно наносять другий.

 

Зберігання:

12 місяців термін зберігання, якщо компоненти зберігались в оригінальній тарі, без впливу вологи та сонця.

Подібний матеріал для гідроізоляції