очисник висолів

Змивка висолу на мінералній поверхні
Висоли на фасаді

Сіонол ОФ - готовий до застосування. Сіонол ОЦ - концентрат(1:5-1:10)

•             ефективне видалення висолів

•             миючі та знежирюючі властивості

•             протигрибковий та протицвілевий ефект

•             екологічність та пожежобезпечність

•             очистка цегли, бетону, каменю, штукатурки

 

Сіонол ОФ - засіб для очищення фасадів від висолів, водне просочування до 5мм для очистки цегли та бетону.

Очищувач фасадів від сольових відкладень представляє собою водний розчин суміші кислотних солей, антисептик і спеціальні добавки.

Сіонол ОФ використовується для очищення фасадів з цегляної кладки, каменю, штукатурки від висолів, виступаючих на поверхні в результаті міграції солей з поверхні при висиханні вологи. Також фасадний очищувач застосовується для видалення залишків штукатурних розчинів і цементних плівок.

 

Принцип дії полягає у розчиненні кислотами і поверхнево-активними речовинами солей і атмосферних забруднень,  з подальшим змиванням їх водою. При дотриманні технології, висоли повністю видаляються з поверхні цегляної кладки.

 

Очищувач фасадів Сіонол ОФ володіє високим миючим і знежирюючим ефектом. Екологічно чистий продукт, пожежобезпечний, та не порушує структуру матеріалу. Після обробки поверхні збільшується морозостійкість поверхні і стійкість до атмосферних впливів.


Область застосування: 

Очищувач фасадів Сіонол ОФ (ОЦ концентрат) є ефективним засобом для боротьби з висолами , допомагає прибрати солі з фасадів будинків, рекомендується до застосування на:

 

• будь-які мінеральні поверхні;

• бетон, камінь, цегляна кладка, штукатурка;

• стіни і фасади громадських та житлових будівель;

• фасади будинків і споруд, паркани, котеджі і т.д.


Спосіб застосування: 

Обробку поверхні необхідно проводити тільки в суху погоду, також поверхня повинна бути сухою. (Сіонол ОЦ-концентрат склад розвести водою в залежності від ступеня забруднення в пропорції 1: 5-1: 10). Нанести кистю або валиком рівномірним шаром на забруднену поверхню. Витримати 20-30 хвилин. У разі швидкого просочення або висихання очищувача раніше 10 хвилин необхідно повторити нанесення. Видалити очищувач з оброблюваної поверхні водою за допомогою щітки або струменем під тиском.


Витрата: 

Витрата очищувача фасадів Сіонол ОФ – 200 г/м2. Сіонол ОЦ – 150-200 г/м2.


Запобіжні заходи: 

При роботі з очищувачем, що містить кислоти, необхідно використовувати окуляри, гумові рукавички, спецодяг та взуття. При попаданні в очі і вона відкриті ділянки тіла промити водою.


Зберігання:

 Термін зберігання 12 місяців при температурному режимі у межах: від -10°С до +30°С.