Гідробар'єр та паробар'єр JUTA

Гідробар'єр
Гідробар'єр
Паробар'єр
Паробар'єр

 Придбання паро-гідроізоляційних плівок і мембрани - необхідне рішення для стабілізації внутрішнього мікроклімату в будівлі. Позбавлені їх захисту теплоізоляційні матеріали дуже швидко втрачають свої властивості, оскільки накопичення вологи згубне для їх структури і в ряді випадків здатне привести до повного руйнування ізолюючого шару. Це ж можна сказати і про вплив вітрів. Позбавлений ​​захисту, утеплений прошарок фасаду будівлі може вивітрюватись і втрачати свої початкові якості, дозволяючи будинку віддавати дорогоцінне тепло. Таким чином, основна функція паро-гідроізоляційних плівок - забезпечення правильної і довгострокової експлуатації утеплювача.

 

Ізоляційна плівка для захисту від вологи

 

 Варто відзначити, що кожній будівлі потрібен захист не тільки від зовнішньої вологи, яка проникає в утеплювач у вигляді крапель дощу, снігу, що розтанув, граду та ін., але і від внутрішніх випарів, які утворюються при функціонуванні побутових систем, а також в процесі життєдіяльності людини . Таким чином, ізоляція утеплювача повинна бути виконана за двома параметрами:

- захист від проникнення зовнішньої вологи;

- запобігання затримування утеплювачем внутрішніх випарів.

 

 

 У першому випадку основна роль відводиться гідробар'єру - плівкам, які повинні запобігти проникненню зовнішньої вологи. У другому - перевага віддається паробар'єру - пароізоляційним плівкам, які можна купити в Львові в будь-якому будівельному магазині. Подібне розділення достатньо умовно, тому що нерідко ці терміни можуть бути взаємозамінними. Для кращої орієнтації споживача в асортименті найкраще представити гідро-і пароізоляційні плівки у вигляді загальної класифікації:

- поліетиленові плівки;

- поліпропіленові плівки;

- «дихаючі» мембрани.

 

 Поліетиленові плівки можуть бути з перфораціями і без, відповідно, вони виконують роль гідро-або парового бар'єру. Поліпропіленові плівки - більш міцний і зносостійкий аналог поліетиленових виробів, проте їх найчастіше намагаються використовувати як гідроізоляційної плівки, так як ціна на них хоч і вище, ніж у поліетиленової плівки, але загальна зносостійкість матеріалу помітно відрізняється в кращу сторону. Якщо ж говорити про «дихаючі» мембрани, то це найсучасніше рішення, яке дозволяє одночасно захищати будівлю від проникнення всередину атмосферної вологи і в той же час не перешкоджає вільному виходу внутрішніх випарів, запобігаючи застій вологи всередині приміщень. Все це, а також вітроізоляційну плівку ви можете купити безпосередньо на сайті galisoterm.com. Ми гарантуємо своєчасну доставку та доступні ціни на весь спектр пропонованої продукції.