Універсальний гідрофобізатор

Сіонол У

Склад:

Силіконовий гідрофобізатор, антисептичні добавки, вода.

Призначення:

Використовується в якості фінішного покриття по каменю, для обробки червоної і силікатної цегли, азбестоцементних плит, шиферу, черепиці, а також виробів із залізобетону, пінобетону і ЦПС з метою захисту поверхні від вологонасичення. Просочування проникає всередину матеріалу, створює напівглянцевий водовідштовхувальний, паропроникний шар з антисептичними властивостями. Гідрофобізатор перешкоджає росту бактерій, грибка і цвілі. Створює ефект натурального природного каменю, що зберігається на довгі роки. Застосовується в якості захисту від повторного утворення «висолів» на поверхні.

Гідрофобізатор пожежо- та вибухобезпечний.

Попереджає появу висолів. При появі висолів змити хімічним розчином (Сіонолом ОФ). Потім обробити поверхню просоченням.

Властивості:

Практично без запаху, нетоксичний, екологічно безпечний матеріал.

Система нанесення:

Просочування наноситься на чисту від жиру і бруду поверхню за допомогою кисті, валика, фарборозпилювача в один шар до повного насичення поверхні. Перед застосуванням рекомендується перемішати. Після роботи інструмент промити водою. Вологість поверхні - не більше 10%

Умови нанесення:

Температура повітря та оброблюваної поверхні - від + 5 °С до + 35 °С

Догляд за інструментом:

Після обробки матеріалом інструмент промити водою

Зберігання і транспортування:

У закритій оригінальній упаковці при температурі від + 5 °С до + 30 ° С.

Можливо зберігання і транспортування при температурі до -25 °С не більше одного місяця. При замерзанні продукту розморожувати при кімнатній температурі. Не прискорювати відтавання.

Термін придатності:

1 рік з дня виготовлення

Застереження!

При попаданні матеріалу в очі необхідно відразу промити їх великою кількістю води. При попаданні матеріалу на шкіру - зняти його ватяним тампоном і промити забруднену ділянку водою.

 

 

Інші гідрофобізатори: