Remicrete SP 10

REMICRETE - SP10 (FM)

(РЕМІКРЕТЕ - СП 10 (ФМ))

Артикул № 40 1410 10/04

Суперпластифікатор для бетону високої продуктивності

 

Властивості:

REMICRETE (FM) є високоефективним пластіфікатором новітнього покоління на основі поліефіркарбоксилату. На відміну від загальноприйнятих пластіфікаторів з його допомогою можуть виготовлятися високогомогенні (бетон-) цементні розчини з невеликими внутрішніми силами тертя. Інноваційна сировинна основа і пов'язана з нею висока ефективність пластифікатора дозволяють використовувати малу кількість добавки для отримання потрібної консистенції бетонної суміші. Впливаючи на процеси гідротації, REMICRETE (FM) сприяє прискоренню раннього і кінцевого набору міцності.

 

Області застосування:

REMICRETE (FM) розроблений для застосування в пересувних бетономішалках, а також заводах по виробництві збірних залізобетонних конструкцій. Зокрема, використовується для бетонів, які незважаючи на дуже низьке водо-цементне відношення ,або при дуже високій частині дрібнозернистого заповнювача, можуть мати хорошу рухливість. Поряд із застосуванням в якості пластифікатора для бетону і напруженого бетону, REMICRETE (FM) особливо підходить для виготовлення самоущільнених бетонів.

 

Спосіб застосування:

REMICRETE (FM) додається переважно в готовую суміш компонентів в кінці процесу перемішування. Можлива, після власних випробувань і добавка з водою замішування, кількість якої також встановлюється випробуваннями.

Час змішування залежить від міксера і має встановлюватися на місці. При дозуванні в пересувній бетономішалці має бути забезпечено рівномірний розподіл. Як правило, 1 куб бетону вимагає мінімум 1 хвилини перемішування.

 

Технічні характеристики:

Сировинна основа: Поліефіркарбоксилат

Колір: Світло-жовтий

Фізичний стан: Рідина

Щільність: 1,10 г / см3

Рекомендоване дозування

Стосовно цементу: 0,2 - 1,6 мас.%

Дозова кількість залежить від рецептури бетону і гідравлічної активності цементу, та встановлюється в рамках власних випробувань.

 

Умови зберігання, упаковка:

Умови зберігання: У прохолодному місці, в закритій оригінальній упаковці, захищати від морозу.

Термін зберігання: 12 місяців з дня виготовлення

Упаковка: Контейнер 1060 кг

Бочка 180 кг

Каністра 25 кг

Особливі вказівки:

· Перед застосуванням в бетоні необхідно виводити проби згідно з діючими нормами.

· Застосування пластифікаторів третього покоління вимагає наявності професійного і досвідченого персоналу

· Час дії пластифікатора залежить від погодніх умов.

Корозійний вплив

Згідно DIN V 18998 не викликає корозії сталі.

Підходить для виробництва залізобетонних конструкцій і напруженого бетону.