Remicrete SP 60

Високоякісний суперпластифікатор для бетону з високим раннім набором міцності "REMICRETE-SP60 (FM)" (РЕМІКРЕТ-СП60 (ФМ))

 

Галузь застосування:

REMICRETE SP60 (FM) був розроблений спеціально для застосування у виробництві високоякісних збірних залізобетонних конструкцій. Його застосування дозволяє зберігати високу рухливість сумішей при виробництві бетонів з низьким водоцементним відношенням або з високим вмістом дрібнодисперсного наповнювача. REMICRETE SP60 (FM) підходить для виготовлення бетону класів F5 / F6, а також для самоущільнюючихся бетонів або легкоущільнюючого бетону і облицювального бетону.

 

Властивості:

REMICRETE SP60 (FM) є висококонцентрованим пластифікатором на основі новітнього покоління сировинних матеріалів. На відміну від традиційних пластифікаторів з його допомогою можуть виготовлятися високогомогенні (бетонні) цементні розчини з ефектом зчеплення, обумовленим невисокими силами внутрішнього тертя. У зв'язку з високим потенціалом скорочення води для отримання потрібної консистенції бетонної суміші необхідно використовувати невелику кількість добавки. Завдяки оригінальному поєднанню різної сировини в значній мірі прискорюється набір ранньої міцності, таким чином, час розпалубки скорочується на 4 години на відміну від традиційних пластифікаторів (на основі полікарбоксилатефірів).

 

Технічні характеристики:

Основа полікарбоксилатефір

Колір коричневий

Консистенція рідина

Щільність 1,1 г / см3

 

Вказівки до застосування

Спосіб застосування

REMICRETE SP60 (FM) переважно додається в готову суміш. Додавання з водою замішування можливо після власного випробування. Час перемішування залежить від типу змішувача і підбирається досвідченим шляхом.

 

Рекомендоване дозування

Стосовно цементу: 0,2 - 1,8% від маси.

Кількість добавки залежить від рецептури бетону і гідравлічної активності цементу, які встановлюються в рамках власних випробувань.

 

Особливі вказівки

Перед застосуванням в бетоні необхідно проводити проби згідно з діючими нормами!

Застосування суперпластифікатора третього покоління проводиться при наявності професійного і досвідченого персоналу.

Час дії пластифікатора залежить від погодних умов.

 

Зберігання

Захищати від морозу, зберігати в закритій оригінальній упаковці

Термін зберігання

12 місяців при + 20 ° С в оригінальній упаковці.

 

Упаковка

Контейнер 1100 кг; бочка 220 кг; каністра 25 кг.