Грунтовки для чорних металів

ХС-04

Грунтівка ХС-04

 Опис продукту :

 Матеріал однокомпонентний на основі кополімеру вінілових смол

 Призначення:

 Призначена для грунтування металевих і залізобетонних поверхонь перед нанесенням лакофарбових матеріалів, а також грунтування внутрішніх поверхонь металевих і залізобетонних резервуарів, що використовуються для зберігання і транспортування вин.

 Витрата: 220-250 г/м2


ЕП-0199

Грунт ЕП-0199

 Склад:

Грунт ЕП-0199 представляє собою суспензію пігментів і наповнювачів в розчині епоксидної смоли із введенням пластифікатора, сланцевого масла та інших спеціальних компонентів.

 Призначення:

Грунт ЕП-0199 призначений для застосування в комплексних системах хімстійких лакофарбових покритів для грунтовання «проржавілих» поверхонь чорних металів (товщина шару продуктів корозії до 100 мкм) та отримання хімічно стійкого лакофарбового покриття, захищаючого поверхню від дії агресивних середовищ. А саме, розчину солей, кислот, лугів та інших агресивних впливів.

 Витрата: 250-300 г/м2


АУ-066

АУ-066 алкідуретанова грунтовка

Опис продукту :

Грунтовка АУ-066 алкідуретанова антикорозійна являє собою суспензію спеціальних пігментів - пасиваторів (інгібіторів корозії) і наповнювачів у суміші алкідного і уретанового лаку з додаванням каталізаторів органічних сполук.

 Призначення :

Грунтовка АУ-066 застосовується для грунтування металевих , бетонних і дерев'яних поверхонь під покриття різними емалями , для захисту від корозії сталевих , чавунних виробів та виробів з кольорових металів ( алюмінію і його сплавів) , які експлуатуються в атмосферних умовах , а також для ремонтних робіт при підфарбовуванні ушкоджень транспортних засобів і побутової техніки в домашніх умовах і на станціях технічного обслуговування.

 Витрата : 220-240 г/м2


ГФ-021

ГФ-021 грунт для дерева, металу та ін. під емаль

 Склад продукту  :

Являє собою суспензію пігментів і наповнювачів у пентафталевому лаці з додаванням сикативу, розчинників, стабілізуючих добавок та інгібітора корозії.

 Призначення :

Грунтовка ГФ-021 (грунт ГФ 021) призначена для грунтування металевих, дерев'яних та інших поверхонь під покриття різними емалями.

 Колір : червоно-коричневий, сірий


ХС-010

ХС-010 грунт для комплексного покриття

 Опис продукту :

Матеріал однокомпонентний на основі співполімеру вінілденхлориду з вінілхлоридом.

 Призначення :

Грунт ХС-010 (грунтовка ХС-010) застосовується для захисту в багатошаровому комплексному покритті (грунтовка, емаль, лак) обладнання і металевих конструкцій, що піддаються впливу мінеральних кислот, лугів, солей, агресивних газів і інших хімічних реагентів з температурою не вище 60 градусів С.

 Витрата : 95-125 г/м2


ХС-059

ХС-059 грунт під хімічно стійкі покриття

Опис продукту :

Являє собою тонкодисперсну суспензію пігментів і наповнювачів у розчині співполімеру вініліденхлориду з вінілацетатом в суміші органічних розчинників з додаванням епоксидної смоли і пластифікатора.

 Призначення :

Грунтовку ХС-059 застосовують для отримання хімічно стійкого лакофарбового покриття для захисту поверхонь (з температурою не вище 60 С) від впливів кислотного та лужного характеру.


ХС-068

ХС-068 грунт хімстійкий для комплексного покриття

 Опис продукту :

Матеріал однокомпонентний на основі вінілових смол.

 Призначення :

Грунтовка ХС-068 застосовується для захисту устаткування і металевих конструкцій у складі багатошарового комплексного покриття від впливу мінеральних кислот і лугів при температурах до +60 °С.

 Витрата : 60-95 г/м2