Епостіл 517-07Б

Призначення:

Використовується у системі наливної підлоги, у якості вирівнюючого базового шару, перед нанесенням фінішного покриття у якості нівелір маси. Придатний для експлуатації, як самостійне покриття у промислових умовах, де передбачені високі навантаження і необхідна промислова підлога.

 

Властивості:

 При повній полімеризації базового шару, утворюється покриття стійке до механічного, кислото-лужного впливу. Матеріал не містить ароматичних розчинників.

 

Спосіб використання:

Перед нанесенням базового покриття, необхідно просочити основу епоксидним грунтом для промислової підлоги Епостіл 210х25.

При швидкості міксера, близько 500 обертів/сек, змішується компонент «А» та «Б» у протязі 3-5 хв. Після цього, у добре вимішану суміш компонентів «А» та «Б» поступово та безперервно вноситься компонент «В», до повної гомогенізації (максимального розмішування усіх компонентів). Оптимальна температура використання - від +15°С. Готову суміш необхідно використати при +15°С- +25°С протягом 30 хвилин. При роботі у інших температурних діапазонах потрібна консультація виробника. Готова суміш рівномірно виливається по заґрунтованій поверхні для досягнення рівної, товщиною від 1мм (середня витрата – 1,6 кг/м2), у залежності від призначення. По укладеній композиції прокатують голчастий/шипований валик для вивільнення повітря. Після 24 годин досягається 3 ступінь міцності (можна ходити), промислова підлога готова до повного навантаження через 5-7 днів.

 

Правила використання:

Рекомендовано використовувати захист для очей та рук.

 

Зберігання:

Термін – 12 місяців, у герметично закриті тарі, при температурі +5°С до +30°С.

                            Фарба для бетону