Опис металопластикових вікон Veka Softline 82:

 

Сьогодні все більшого значення мають енергозберігаючі властивості вікон. Нова профільна система VEKA - Softline 82 - це інноваційна технологія, що дозволяє вже сьогодні проектувати і виробляти вікна, відповідні високим вимогам завтрашнього дня.

 

Системна платформа SOFTLINE 82 пропонує оптимальну базову монтажну ширину, що дозволяє ефективно використовувати енергоефективні вікна, відповідні сучасних вимог в галузі енергозбереження як в нових будівлях, так і в будівлях, що піддаються реновації. Крім цього, розробки VEKA в повній мірі враховують нормативи по вторинній переробці і максимальну економічність в переробці без компромісів в області якості. Нова система пропонує власну стулковий геометрію, що враховує особливості застосування технології вклеювання склопакета в стулку. Переробники, що використовують дане рішення, отримують тим самим цілий ряд нових можливостей для забезпечення безпеки виробничих процесів і якості готових вікон.

 

 

VEKA Softline 82 це комплексна система, що складається з понад 40 нових геометричних рішень. Всі артикули виконані в суворій відповідності до вимог класу А стандарту RAL, що стосуються як бездоганною оптики вікна, так і його функціональних властивостей. Використання додаткових артикулів 70-мм систем VEKA забезпечує повну свободу при виборі конфігурації вікна.

Переваги вікон з профілю Veka Softline 82:

  1. Оптимальна монтажна ширина рами і стулки 82 мм робить систему універсальною, як для використання в новобудовах, так і для реконструкції будинків старої споруди.
  2. Інноваційна багатокамерна геометрія профілю забезпечує коефіцієнт теплопередачі 1,0Вт / м2K з встановленим армуванням.
  3. Три контури ущільнення елегантного сірого кольору надійно захищають від шуму, холоду, вологи і протягів.
  4. Можливість установки склопакета від 24 до 52 мм.
  5. Палітра кольорів для вікон Veka:
  6. Кольорові, або, так звані, ламіновані вікна можуть ламінувати тільки з лицьового боку, тільки з внутрішньої сторони, або ламіновані з обох сторін, причому в останньому варіанті можлива ламінація на білому або на коричневому пластику (т.зв. ламінація в «масі» ). 

Компанія VEKA при виробництві кольорових профілів використовує найсучасніші технології в ламінації, розроблені спільно з фахівцями компанії RENOLIT. Наші кольорові профілі не просто красиві - вони надзвичайно стабільні і не втрачають свого кольору довгі роки. Строгий контроль якості дозволяє нам гарантувати високу атмосферну стійкість і довговічність наших колірних покриттів навіть при інтенсивному сонячному опроміненні або при різких коливаннях температур, що ідеально підходить для кліматичних зон України.