Харчова емаль

УР-5101

Емаль УР-5101 харчова для чорних і кольорових металів

 Склад :

 Емаль УР-5101 епоксіполіуретанова різних кольорів, являє собою суспензію пігментів і наповнювачів в розчині епоксиефіру з додаванням розчину поліуретанової смоли , як затверджувача композиції.

Емаль УР- 5101 складається з двох компонентів:

Компонент 1 - напівфабрикат емалі відповідного кольору , який представляє собою суспензію пігментів і наповнювачів у розчині епоксиефіру в органічних розчинниках.

Компонент 2 - розчин поліуретанової смоли в органічних розчинниках.

 Призначення :

 Емаль УР- 5101 призначається для антикорозійного захисту металевих ( чорних і кольорових ) , бетонних , залізобетонних та інших поверхонь , які піддаються атмосферним впливам в екологічно небезпечних промислових районах і в умовах морського клімату. У тому числі емалі УР- 5101 застосовуються для фарбування і ремонтних робіт:

- промислового обладнання на підприємствах харчової , хімічної та нафтопереробної промисловості;

- внутрішніх поверхонь резервуарів для зберігання і транспортування харчових продуктів , питної та технічної води , нафтопродуктів , трубопроводів;

- для зовнішніх металевих надводних і підводних поверхонь судів необмеженого району плавання , а також їх трюмів і внутрішніх приміщень , портових споруд, будівельних конструкцій та обладнання , які експлуатуються в умовах морського клімату.

 Витрата: при товщині нанесення 20-50 мкм - 65-165 г/м2

Продукт сертифіковано.


КО-5102

КО-5102 емаль харчова

 Склад :

Емаль КО-5102 однокомпонентний лакофарбовий матеріал, що складається з напівфабрикату емалі ( суспензія пігментів і наповнювачів у високоякісному діелектричному лаку з додаванням диспергаторів ) і стабілізатора МФСН -В.

 Призначення :

Емаль КО-5102 застосовують для високоякісного , високоглянцевого і міцного захисно -декоративного покриття поверхні бетону, азбестоцементу , цегли і металу. Широко застосовується емаль для декоративного оздоблення будівель і споруд , що значно покращує їх зовнішній вигляд, і запобігає руйнуванню будматеріалів від дії атмосферних опадів і промислових забруднювачів повітря . При використанні емалі в суміші з затверджувачем МФСН - У емаль утворює на металі міцну , еластичну , хімічно стійку плівку , що дозволяє застосовувати цю суміш для відновлення і коригування пошкодженого емальованого покриття на посуд- господарських виробах , промисловому обладнанні і побутових приладах , експлуатованих в межах температур від кімнатної до 350 °С, поверхонь, що контактують з харчовими продуктами. Продукт сертифіковано. МОЗом України емаль КО-5102 допущена до застосування для обробки.


ХС-558

ХС-558 харчова емаль

 Склад :

Харчова емаль ХС-558 являє собою суспензія двоокису титану і наповнювачів у розчині співполімеру вініліденхлориду з вінілхлориду модифікованого еластомерами в суміші органічних розчинників.

 Призначення :

Захист харчових ємностей від агресивного впливу рідких харчових продуктів.

пищевая эмаль