Маслостійкі, бензостійкі

БЕП-0237

Грунт-емаль БЕП-0237 антикорозійна для суден

 Склад :

Грунт-емаль БЕП-0237 являє собою двокомпонентну систему, що складається з основи - суспензії пігментів і наповнювачів у епоксидній смолі і затверджувача амінного типу.

 Призначення :

Грунт-емаль БЕП-0237 призначена для захисту від корозії металевих поверхонь в замкнутих погановентильованих суднових ємностях, що експлуатуються в умовах впливу морської і прісної води. Допускається застосування для протикорозійного захисту ємностей при зберіганні нафти і нафтопродуктів.


ЕП-140

Емаль ЕП-140 для фарбування різних металів

 Застосування і властивості :

Емаль ЕП-140 - це суспензія наповнювачів і барвників у суміші епоксидної смоли , змішаної з органічними розчинниками з добавкою затверджувача.

Емаль ЕП-140 застосовується для фарбування попередньо загрунтованих поверхонь різних металів : це поверхні зі сталі , магнієвих , алюмінієвих і титанових сплавів , а також міді і її сплавів. Фарба володіє високими антикорозійними властивостями , стійкістю до води , а також до мінеральних олив і бензинів . Плівка емалі ЕП-140 сріблястого кольору володіє підвищеною термостійкістю при температурі до +250 °С. Допускається наносити емаль на поверхню виробів з фенольних , акрилових , полістирольних , епоксидних і деяких інших пластичних мас . Реалізуються емалі ЕП-140 зазвичай як 2-ох компонентний матеріал: це напівфабрикат емалі конкретного кольору + затверджувач № 2 (ТУ 6-10-1279-77 ) . Тільки емаль ЕП-140 сріблястого кольору реалізується в комплекті (!) , як 3-ох компонентний матеріал: напівфабрикат емалі ЕП , затверджувач № 4 , алюмінієва пудра марки ПАП- 2 .