Радіаційно стійкі. Емаль ЕП-525, ЕП-574, ЕП-5Б

ЕП-525

Емаль ЕП-525 епоксидна хімстійка

 Склад :

Матеріал двокомпонентний на основі епоксидних смол і амінного затверджувача № 1

 Призначення :

Емаль ЕП-525 застосовується для нанесення на попередньо загрунтовані металеві і неметалеві поверхні виробів ( устаткування, приладів і т. п. ) , що експлуатуються в агресивній атмосфері всередині приміщень або періодично на відкритому повітрі. Темно -зелена , темно -сіра і сіра емалі призначаються для отримання обмежено атмосферостійких покриттів, що експлуатуються в різних кліматичних районах в умовах підвищеної вологості , дії морської води , її пари і особливих середовищ. Темно -червона і захисна емалі призначаються для отримання обмежено атмосферостійких покриттів, що експлуатуються в районах з помірно холодним кліматом в умовах підвищеної вологості і дії особливих середовищ. Дозволена для застосування в суднобудуванні , судноремонті , приладобудуванні та інших галузях. Покриття емаллю ЕП-525 володіє високими антикорозійними властивостями , стійкістю маслу , бензину , прісній і морській воді , миючим засобам , агресивної атмосфери. Допускається холодна і гаряча сушка у великому діапазоні температур.

Колір: темно-зелений, темно-сірий, сірий, темно-червоний, захисний за еталонами, зазначеними у технічних умовах. Можливе виготовлення емалі інших кольорів за бажанням замовника.


ЕП-574

Емаль ЕП-574 епоксидна хімстійка, антикорозійний захист сталевих та бетонних конструкцій

 Склад :

Емаль ЕП-574 являє собою суспензію пігменту двоокису титану, епоксидної смоли і пластифікатора з добавкою меламіно-формальдегідної смоли в суміші органічних розчинників.

 Призначення :

Емаль ЕП-574 застосовують для отримання хімічно стійкого лакофарбового покриття на поверхні металевих і бетонних будівельних конструкцій.


ЕП-5 Б

Емаль ЕП-5 Б стійка до води,мінеральних масел,бензинів,миючих засобів.

 Склад :

Емаль ЕП-5Б - двокомпонентний лакофарбовий матеріал з напівфабрикату емалі ( суспензія пігментів і наповнювача в розчині епоксидної і меламіноформальдегідної смоли в суміші органічних розчинників) і затверджувача.

 Призначення :

Емаль ЕП-5Б застосовується для фарбування попередньо загрунтованих металевих і неметалевих поверхонь будівельних конструкцій всередині приміщень і зовнішніх поверхонь , для фарбування бетонних підлог . Володіє високими антикорозійними властивостями , атмосферостійкістю , стійкістю до води , мінеральних масел , бензинів , миючих засобів.

Плівка емалі сріблястого кольору володіє підвищеною термостійкістю , високою еластичністю , гумоподібністю .

Допускається нанесення на поверхню виробів з фенольних , акрилових , полістиролових , епоксидних і деяких інших пластичних мас.

 Характеристика:

-Умовна в'язкість емалі по віскозиметрі ВЗ- 246 з діаметром сопла 4 мм ( ВЗ- 4 ) при 20 ± 0,5 ° С , сс , не менше 70

-Масова частка нелетких речовин в основі емалі , %, не менше 52

-Ступінь перетирання , мкм , не більше , для основи емалі 35

-Час висихання покриття до ступеня 3 при температурі 20 ± 2 ° С , ч , не більше 20

-Термін придатності ( життєздатність ) емалі при температурі ( 20 ± 2 ) ° С , ч. , не менше 7

-Еластичність емалевого покриття при вигині , мм , не більше 2

-Міцність покриття при ударі по приладу У- 1а , см , не менше 50

-Адгезія покриття , бали, не більше 1

-Стійкість покриття при температурі ( 20 ± 2 ) ° С , г, не менш , до статичного впливу :

  •  води 24
  •  3 %-ого розчину хлористого натрію 24

Блиск плівки по фотоелектричному блискоміру , %, не менше 40