Гідроізоляція Львів

 Матеріали призначені для захисту від руйнівної дії вологи будівельних конструкцій, фасадів будівель, гідротехнічних споруд. Також проводимо гідроізоляцію у Львові та інших містах, де можна зустріти "традеційне" намокання стін у цокольному поверсі чи підвальному приміщенні. 

 В асортименті пропонуються сучасні матеріали для гідроізоляції фундаменту, терас, даху - проникаюча гідроізоляція та рідка мембрана на полімерній основі (стійка до ультрафіолетового випромінювання) та на бітумній основі (стійка до хімічного впливу грунтових вод).

 Переваги рідких мембран:

1)Рідкі мембрани надзвичайно стійкі до проколювання на відміну, від ПВХ мембран.

2)Немає залишків матеріалу - рулонні мембрани виробляють погонними фіксованими розмірами.

3)Для гідроізоляції полімерною чи бітумною мастикою потрібно лише щітку макловицю (широка кисть) та сітку (склотканина) - для надійності, у якості армування мембрани. 

4)Не потрібно очікувати поки висохне мокра поверхня - рідка мембрана накладається на вологий матеріал (цеглу, бетон)

 

 Види гідроізоляційних матеріалів :

 

Гідрофобізатори

 

 1. Сіонол ВР - гідрофобізатор для мінеральної поверхні ( фасаду ) на основі органічних розчинників. Витрата: 150-200 г/м2
 2. Сіонол ВВ - для мінеральних поверхонь (фасадних) на основі води. Витрата: 150-200 г/м2
 3. Сіонол 3К - універсальний концентрований гідрофобізатор. Витрата: 40-50 г/м2
 4. Сіонол АКВА - грунт-просочення гідрофобізуюче з "мокрим ефектом". Витрата: 100-150 г/м2
 5. Сіонол У - універсальний, готовий до використання гідрофобізатор для захисту від вологи. Витрата: 150-200 г/м2

Добавки в бетон

 

 1. Сіонол А - гідрофобізуюча добавка для виготовлення гідрофобних бетонів і цементних розчинів. Витрата: 3л/1м3
 2. Сіонол ПБ полімербетон - посилена добавка в бетон для надання міцності та еластичності. Витрата: 3л/50кг

 

Рідкі полімерні та бітумні мембрани

 

 1. Сіоліт П1К - однокомпонентна високоеластична безшовна, напилювана гідроізоляційна мембрана на полімерній основі, для гідроізоляції дахів та терас. Стійка до У/Ф. Витрата: 2-3кг/м2 - 3 шари
 2. Сіоліт П2К - двокомпонентна (професійна), жорстко-еластична, безшовна, гідроізоляційна мембрана на полімерній основі, для гідроізоляції покрівлі, тераси. Стійка до У/Ф. Витрата: 2-3кг/м2 - 3 шари
 3. Сіоліт Б1К - однокомпонентна високоеластична, безшовна, напилювана гідроізоляційна мембрана на бітумній основі, для гідроізоляції підвалу, підлоги та ін. Стійка до агресивних речовин. Витрата: 2-3кг/м2 - 3 шари
 4. Сіоліт Б2К - двокомпонентна (професійна), жорстко-еластична, безшовна, гідроізоляційна мембрана на бітумній основі, для захисту підвалу, фундаменту та постійно мокріючих стінВитрата: 2-3кг/м2 - 3 шари
 5. Сіонол МТ - універсальна глибокопроникаюча грунтовка-гідрофобізатор, застосовується як адгезивне покриття і міжшарова гідроізоляція. Витрата: 180-300 г/м2

Усі перераховані вище процеси ін'єктування Ви зможете побачити на фотографіях об'єктів тут

Гідроізоляція Львів, Гідроізоляція фундаментів, Гідроізоляція підвалу

Як відомо, при зведенні будівлі необхідно виконати гідроізоляцію тих місць, звідки може проникати вода. У більшості випадків це гідроізоляція у Львові фундаменту і покрівлі. Певні роботи з гідроізоляції дозволять запобігти легкому проникненню в покриття підлоги і стіни вологи з ґрунту. Різного роду мембранні полотна, поліетиленові полотна, рулонні геосинтетики, бітумні розчини застосовуються не тільки при будівництві будівель, але також і в якості гідроізоляції басейнів або полігонів для міського сміттєзвалища, чи для хімічних відходів. 

Захист різних конструкцій від впливу води бажаний, а в більшості випадків обов'язковий на різних етапах зведення будинку, починаючи з фундаменту і закінчуючи гідроізоляцією покрівлі. Відзначимо, в одному випадку доречно застосовувати обмазувальну або рідку гідроізоляцію, в іншому проникаючу гідроізоляцію або спеціальні добавки, в третьому випадку краще працюють рулонні матеріали. 

Фундамент є основою будинку. Варто сказати, що обсяг гідроізолюючих робіт фундаменту безпосередньо залежить від його виду, а також рівня грунтових вод. У тому випадку, якщо будинок не передбачає експлуатованих приміщень під підлогою будинку, то достатньо буде виконати гідроізоляцію лише по верхній площині фундаменту. У тому випадку, якщо будинок має під підлогою експлуатовані приміщення, то необхідно також виконати надійну гідроізоляцію підлоги і гідроізоляцію стін підвалу. 

Гідроізоляція підвалу у Львові не повинна обмежуватися лише обробкою підлоги і стін. Гідроізоляція таких приміщень повинна також в себе включати дренажну систему, адже тільки в цьому випадку при високому рівні грунтових вод підвал зможе залишатися сухим. 

Гідроізоляцію цих частин будинку (бетонний фундамент, стіни підвалу, цоколь) можна виконати різними способами: бар'єрною зовнішньоїю або проникаючою гідроізоляцією, купити які можна у ТОВ "ГІТПЛЮС". 

В даний час на ринку, що пропонується споживачам різноманітних будівельних матеріалів, особливою популярністю стала користуватися проникаюча гідроізоляція Аквафін ІЦ. Система Аквафін ІЦ є комплексом матеріалів, які призначені для гідроізоляції бетону і різних виробів з нього. Поставляється ця гідроізоляція у вигляді сухої суміші. Приготовлений розчин можна наносити на бетонні вироби з будь-якого боку, оброблені конструкції в однаковому ступені добре будуть тримати негативний і позитивний тиск води. Наприклад, при гідроізолюючих роботах підвалу,найзручніше його стіни обробляти зсередини. Роботи слід виконувати відповідно до інструкції. 

Крім гідроізоляції підвалу, дуже важливим завданням є і гідроізоляція ванної кімнати. Особливо актуальна ця проблема для мешканців 2-ох і більш високих поверхів. Гідроізоляцію підлоги ванної можна виконати при використанні рідкої мембрани або за допомогою проникаючої гідроізоляції стяжки. Важливим моментом при виконанні гідроізоляції ванних і герметизація труб. 

Таким чином, гідроізоляція важливою частиною проекту будинку. Планувати гідроізоляційні роботи різних будівельних конструкцій необхідно до початку їх зведення. В кінцевому результаті це дозволить домогтися кращої якості при менших витратах. Щоб ціна гідроізоляції конструкцій не здалася Вам величезною, необхідно правильно вибирати матеріали. 

Компанія ГІТПЛЮС гідроізоляція у Львові, пропонує придбати гідроізоляцію оптом і в роздріб за найдемократичнішими цінами. Наш каталог включає широкий асортимент гідроізоляційних матеріалів різних виробників для різноманітних конструкцій.

Украина онлайн