ІН'ЄКТУВАННЯ

Будівельні норми України ДБН  в.2.2-1-2004 визначають, що замок у спорудах може бути зумовлений:

- капілярним підсмоктуванням води;

- гідростатичний тиском води;

- конденсація парів;

- атмосферними опадами;

- будівельні матеріали з гігроскопічним ефектом.

 

При рішенні усунути вологу зі стін дуже важливо, щоб правильно встановити джерело надходження води, і після цього  шукати способи усунення вологи . Для надійної гідроізоляції, обов'язково, необхідний огляд спеціаліста, який дозволяє проводити заміщення вогнестійкості, рівне підземний вод, що характеризують "подушки" і на основі певних нюансів;

 Зрозумійте, якщо ви маєте справу з гідростатичним тиском, капілярний підйомник або гігроскопічна будматеріалу - необхідні ін'єкції.

 

Приклад методу ін'єкції - гідроізоляція примикання стіна-п ідлога

 

• МІНОВАКАРБОТЕХ (Мівна Карботех) (Німеччина) - система ін'єкційних поліуретанових та акрилатних систем для гідроізоляції підземних та наземних споруд , спеціально підкріплених , гідроізоляційних деформаційних та загальноосвітніх будівельних конструкцій, гідроізоляційних бетонних та загальних зон та потреб. Матеріали призначені для виконання гідроізоляційних робіт в гірській промисловості, будівництві тунелю, підземному будівництві, будівництві по реконструкції підземних споруд, а також каналізаційних систем.

 

Застосовані матеріали :

 

CarboPurWF, WFA - (миттєве тверде) поліуретанова двокомпонентна ін'єкція, без галогенів і фреонів, використаних для:

 

- Пломб ування напірної течі;

 

- Укріплення водоносних зон, як правило, з температурою води нижче +15 С;

 

- Гідроізоляції примикань .

 

Клас склеювальної речовини - миттєве склення.

 

За допомогою КарбоПур можна проводити санацію ділянок без водного і водоносного породи. Утворюється ізоляція для захисту від сильного потоку води, наприклад, від води, що виникає під сильним тиском, ізоляції штреків, санації старого шахтного стовбура і безлічі інших спеціальних областей.

 

При закачуванні безпосередньо в місце виходу, контакти з водою, смоляться. Внутрішн ій  ТИСК   смола  вітісняє з будматеріалу волог  , що не збіваюйся в одному місці, а рівномірно розподіль ючісь по всому структурі , уворюючь Непорісті матеріали. За відповідних умов, в ході однієї з технологічних операцій, виходять водонепроникні оболонки.

 

Особливій силі припливу води можливим застосуванням КарбоПур WT. Для тампонування решіт тріщин використовують КарбоПур WF з більш високою проникаючою здатністю.

 

Технологія і склад робіт:

 

- Пробівка боротьби за холодним швом і тріщинами в залізобетонних стінах, очистка борозен;

 

- Зачеканення борозни матеріаломіFIX-10S ;

 

- Свердління відворів в залізобетонних конструкціях діаметром ... мм. з певним кроком мм, на глибину до ... мм;

 

- Установка пакету - ін'єкції із зворотним клапаном;

 

-  Насос для нагадань про пінополіуретанові смоли, перед виробничим ін'єкційним виробництвом масла;

 

- Ін'єкція пенополіуретанової мови починається з самої нижньої точки (пакета) - ін'єкція проводиться до тих пір, а в сусідніх пакетах не проводиться пінополіуретан, після чого подається повідомлення про це. Залежно від навколишнього температури полімеризується, утворюючи пружно-еластичний пінополіуретан, стійкий до впливу більшості розчинників, кислот, лугів і мікроорганізмів, які надають цей будівельний матеріал навіть під значним тиском. Зауважте, що можете скористатися цією функцією.

 

Після видалення ін'єкції виду закладається склад ASOCRET-BM  .

 

По закінченні робіт все обладнання та ємності промислового масла. Кожен працюючий з активними засобами повинен обов'язково використовувати окуляри для захисту від хімічних речовин, захищаючи маску, гумові рукавички, спецодяг та гумові чоботи. При попаданні хімічних складів на шкіру - їх необхідно змити рясно, чистою водою (теплою) з мілом.

 

 На фотографіях показано, як відбувається процес інєктування: