Геосинтетика

геотекстиль
Typar SF Термічно скріплений геотекстиль
Нетканий геотекстиль
Geoproma Нетканий геотекстиль
Enkamat Протиерозійний геомат
Enkamat Протиерозійний геомат
Enkadrain Дренажний геокомпозит
Enkadrain Дренажний геокомпозит

Ізоліт дренажна мембрана 0,4 мм
Ізоліт дренажна мембрана 0,4 мм
Ізоліт GEO дренажний композит
Ізоліт GEO дренажний композит
Laviosa бентонітові мати
Laviosa бентонітові мати
Tipptex BS/B геотекстиль голкопробивний
Tipptex BS/B геотекстиль голкопробивний

 Використання геоматів композитного армуючого дозволяє захистити і створити стійкий рослинний покрив, попередити ерозійний процес на грунтових укосах насипів і схилах сільськогосподарських, спортивних об'єктів, залізничних, автомобільних і гідротехнічних споруд, берегів, підпірних стін, з'їздів з мостів, естакад, шляхопроводів, транспортних магістралей.

 У світовій практиці сучасного будівництва активно використовується все різноманіття так званих геосинтетиків, основну частку яких становить геотекстиль у вигляді тканого або нетканого матеріалу на основі синтетичних полімерних ниток. Таке геосинтетичне полотно володіє високими фізико-механічними властивостями (зокрема ізотропністю), а також стійкістю до різних хімічних сполук (кислот, лугів). Геотекстиль не схильний до дії цвілі і грибків, гниття, проростання коренів. Цей матеріал успішно застосовується в наступних сферах: дорожнє будівництво, будівництво тунелів, гідротехнічних споруд, залізниць та інше.

 

Дренажна система

Дренажна система - являє собою заздалегідь спроектоване штучне осушення ділянки та грунту по периметру будівлі від поверхневих і грунтових вод. Також хочеться відзначити, що дренаж необхідний не тільки для осушення надлишкової води в грунті, але також дренажна система створює ідеальний умови для життя і росту рослин і саджанців.

 При уявній на даний момент простоті на перший погляд, дренажна система складається з безлічі різновидів таких як: дренаж ділянки та дренаж фундаменту.

 Дренажна система для фундаменту ділянки.

 Дренаж ділянки необхідний у тому випадку, якщо Ваша ділянка або яка-небудь територія знаходиться в самій нижній точці яру або низині, а також в місцях підвищеної грунтової води. При проектуванні майбутньої споруди будівлі, треба на початковому етапі будівництва прокласти дренажну систему не тільки по периметру будівлі, а й спроектувати заздалегідь відвід води за межі ділянки.

 Дренажна система для фундаменту.

 Дренаж фундаменту - це дренажна система, необхідна для захисту Вашого фундаменту або цокольного поверху від руйнування, викликаного великим надлишком вологи з боку грунту.  Наша компанія ПП «Галізотерм» рекомендує Вам в обов'язковому порядку виконати роботи по захисту фундаменту за допомогою дренажної системи. В іншому випадку можливе руйнування фундаменту, що викличе великі фінансові витрати на ремонт Вашого фундаменту, з наступним розбиранням, а можливо і заміною елемент благоустрою будівлі.