Колекції дверей KORFAD

Aprica

Classico


Milano


Napoli

Oristano


Palermo


Piano Deluxe


Porto


Porto Combi Color


Porto Combi Deluxe

Porto Deluxe


PR-10 M1


Sanremo


Scalea


Tivoli


Torino


Valentino


Valentino Delux


Venecia Deluxe


Vicenza


VND-04 M1


Міжкімнатні двері

 Міжкімнатні двері - обов'язкова деталь будь-якого приміщення. Двері не тільки допомагають обмежити проникнення запахів, світла і шуму, але і забезпечують особистий простір. Тому важливо при облаштуванні квартир або будинку, вибрати якісні міжкімнатні двері.

Сучасні двері давно перетворилися з предмету, що виконує суто утилітарне призначення, в повноправний компонент архітектурного ансамблю, який має самостійне художнє значення.

 

 Якщо використовувати творчий підхід і підібрати оригінальну декоративну обробку, індивідуальність може знайти навіть стандартна двері .Вибираючи двері для свого будинку, необхідно врахувати безліч нюансів. Безумовно, двері повинні вписуватися в інтер'єр по стилю, бути надійним в експлуатації та безпечні для здоров'я. Але при цьому бажано не вийти за рамки бюджету, придбати якісні міжкімнатні двері недорого.

 

 

 Останнім часом все більше покупців вибирають для себе вітчизняну продукцію. І це легко пояснити: міжкімнатні двері вітчизняного виробництва поєднують в собі оригінальний дизайн, висока якість і доступні ціни.