Грунтовка для металу

 Перший шар в системі лакофарбових покритів, який забезпечує надійне зчеплення основи з фарбою та володіє антикорозійним ефектом.

 

 Типи грунтовок :

- протекторного типу - холодне цинкування;

- для чорних металів;

- для мінеральної поверхні - цегли, бетону, каміння та ін.;

- для кольорових металів;

Грунтовка для металу

 

Більшість об'єктів цивільного та промислового призначення мають у своїй конструкції елементи з металу. Як відомо, металеві вироби схильні до корозії. Для ефективного захисту від цього негативного явища застосовується грунтовка по металу. Її наносять на мости, дахи, резервуари, трубопроводи, сходи, ємності для ГСМ, решітки, хвіртки, балкони, ворота, технологічне обладнання, сільськогосподарську техніку, гідроспоруди і т.п. Грунтовка для металу може використовуватися як самостійне покриття, так і як підготовчий шар перед фарбуванням іншими матеріалами.

 

Компанія Галізотерм реалізує покриття спеціального та універсального призначення в широкому асортименті. У нас представлені різні лакофарбові матеріали, призначені для внутрішніх та зовнішніх робіт. Для захисту металевих поверхонь від іржі перед фарбуванням емаллю рекомендується застосування антикорозійного грунту. Володіючи хорошою покривістістю, вона легко наноситься. Крім того, грунтовка антикорозійна відрізняється підвищеною хімічною та механічною стійкістю до впливів. Підібрати і придбати відповідну ґрунтовку можна у нас по оптовим вигідним цінам. Ми гарантуємо якість реалізованих матеріалів та оперативність поставок!

 

Види грунтовок для металу

 

Досвідчені фахівці настійно рекомендують наносити фарбу тільки на попередньо прогрунтувати основу. Виняток становить грунт-емаль. Її можна використовувати без попереднього грунтування.

 

Грунтовка для металу складається з сполучних, розчинника і різних добавок, що визначають її кінцеві властивості. Одне з найбільш важливих властивостей антикорозійного грунту - вологоізоляція. Крім того, він має гарну адгезію, що позитивно впливає на термін служби лакофарбового покриття.

 

Розрізняють такі види антикорозійних грунтовок:

 

  • Протекторні - містять у своєму складі цинковий пил: її продукти окислення заповнюють пори лакофарбового матеріалу, перешкоджаючи тим самим утворенню корозії.
  • Перетворюють - модифікуючи іржу, створюють на оброблюваному підставі полімерну плівку.
  • Ізолюючі - відрізняються наявністю у своєму складі наповнювачів (тальку, бариту), які уповільнюють швидкість розвитку корозії.
  • Пасивуючі - захищають металеві поверхні від впливу вологи завдяки розчиненню пігментів, що входять до їх складу (іонів хрому і хроматів, що гальмують поширення корозії).
  • Фосфатуючі - фосфат-іони, що входять до їх складу, підвищують адгезію до чорних і кольорових металів.


Грунтовка по кольорових металах

 

Грунтовка по кольорових металах застосовується для створення нижнього шару під лакофарбові матеріали. Вона незамінна, коли необхідно забезпечити якісне зчеплення покриття яке фарбується. Серед основних властивостей антикорозійних грунтовок варто відзначити високу адгезію до основного матеріалу і матеріалами, які потім будуть на нього наноситися. Зміцнюючи структуру металу, антикорозійний грунт захищає металеві поверхні від негативного впливу хімічних сполук. При цьому грунтовка може наноситися на ділянки, яка частково покрилися іржею. Також варто відзначити, що на прогрунтованій поверхні лакофарбові покриття тримаються значно довше. Головний критерій вибору грунтовки по металу - сумісність з матеріалом оброблюваної основи.