ПРОМИСЛОВА ПІДЛОГА з Епостіл 210х25

Призначення:

 Застосовується у якості грунтового, або самостійного просочення у системі наливної або промислової підлоги. Виконує роль адгезивного та зміцнюючого шару поверх стяжки. Знепилює та збільшує зносостійкість просоченої основи.

 

Властивість:

- зменшення поверхневої пористості покритої основи промислової підлоги

- висока хімічна стійкість до різних агресивних речовин: моторної оливи, бензину, кислоти та лугу (органічного)

- висока проникна властивість, від 4 до 9 мм глибини мінеральної основи

 

Технічні дані:

Середня витрата – 250-300 г/м2

Розчинники – бутилацетат та ксилол

 

Вимоги та рекомендації для нанесення грунту:

Поверхня повинна бути сухою та витриманою мінімально 1 місяць після залиття. Перед просоченням грунтівкою, необхідно переконатись у відсутності на поверхні бруду – пилюки, масляних та жирових плям та іншого рихлого або старого полімерного матеріалу. У разі виявлення таких забруднень  і недоліків (тріщини та нерівності), видалити та заробити поверхню відповідним розчином чи шпаклівкою.

 

Нанесення:

Протягом 5-10 хвилин змішюють, згідно пропорції, компоненти – «А» та «Б». Витримується інтервал у 20 хвилин після змішування, і повторно перемішується суміш 5 хвилин, після чого, матеріал уже готовий до використання. Дану суміш потрібно використати протягом 3 годин, при температурі  +15 °С - +25 °С поверхні. У процесі висихання грунтового просочення, слід не допускати потрапляння різного роду забруднення на оброблену поверхню. Промислова підлога може бути покритою у подальшому зносостійкою, епоксидною фарбою для бетону, у якості комплексного високоміцного покриття.

 

Зберігання:

Термін придатності – 12 місяців при зберіганні у сухому та темному приміщені.

 

 

                             Фарба для бетону