Фарба для бетону

фарба для бетону
Фарба для бетонної підлоги
 1. Висока зносостійкість
 2. Хімічна стійкість
 3. Висока адгезія (визначення Вікіпедії)
 4. Знепилення основи
 5. Витрата: на 1 шар - 0,25 кг/м.кв
 • Ціна від 218 грн/кг
 • Робота - по домовленості ~ 49 грн/м.кв

Одношарове покриття спортзалу вартує лише 59 грн/м.кв - висохле покриття безпечне для здоров'я згідно МОЗ

сАДУРІТ Z1 - ФАРБА ДЛЯ ПІДЛОГИ

   Бетон є основним матеріалом, застосовуваним в процесі будівництва, і як будь-який інший матеріал в процесі експлуатації піддається руйнуванню. Механічні та хімічні впливи негативно позначаються на покритті і прискорюють процес руйнування бетону, підсумком якого є підвищене пилоутворення в приміщенні і нерівності покриття. З вирішенням даної проблеми допоможе впоратися спеціально розроблена компанією SIOPLAST епоксидна фарба по бетону і мінеральних поверхонь Садуріт Z1.

 

Початок підготовки основи грунтовим просоченням:

    Епоксидне покриття для бетонної підлоги грунт-емаль Епостіл 210х25 володіє високим рівнем стійкості до впливу механічних і хімічних навантажень, надаючи бетону надійний захист від агресивного впливу, високу ядгезію перед нанесенням фарби для підлоги. Фарба по бетону Садуріт Z1 завдяки своїм властивостям застосовувалася в Радянському Союзі на об'єктах атомної енергетики, як захисне дезактиваційне покриття. Застосовувалося для бетонних підлог і стін для захисту від впливу кислот і лужних реагентів, що говорить про якість і надійність даного матеріалу.

 

    Фарба по бетонним покриттям рекомендується для знепилювання бетонних поверхонь в складських і виробничих приміщеннях, в якості захисту персоналу від впливу бетонної пилюки. Бетонна підлога, покрита епоксидною фарбою Садуріт, легко піддається прибиранню із застосуванням будь-яких кислотно-лужних миючих засобів, так як лакофарбове покриття є хімічно і зносостійким. Простота нанесення фарби для бетону дозволяє застосовувати даний матеріал, не вдаючись до застосування складних технічних пристосувань. Застосувавши дане покриття для бетонної підлоги, ви раз і назавжди позбавитеся від бетонного пилу в приміщеннях і надійно захистите покриття з бетону. Зносостійке, ударостійке покриття підлоги дозволить захистити бетонні конструкції від руйнування під впливом механічних навантажень важкою колісною технікою та інших впливів.

 

    Для цих цілей ми можемо запропонувати епоксидне покриття по мінеральних основах - фарба по бетону для підлоги Садуріт в будь-якому колірному виконанні.

 

 

Метод нанесення фарби для бетонної підлоги:

 Цей пункт рекомендується для підлог, які експлуатувались більше 2 місяців після затвердіння основи; якщо основа (цемент, цементно-піщана стяжка чи суміш для теплої підлоги - свіжі та готові до подальшої обробки, можна пропустити "Пункт А")

 

А)  Просочувальний шар для бетону "Епостіл 210х25": епоксидна основа змішується з затверджувачем в заданій пропорції. Отриманою рідкою сумішшю виконуємо просочення пористого шару бетону на глибину 3-10 мм, фактично перетворюючи його в бетонополімер.

 

 Основний процес нанесення фарби для бетонної підлоги :

Б)  Фінішний шар фарби для бетону: епоксидна основа фарби для бетону змішується з затверджувачем в заданій пропорції, після чого наноситься на підготовлену бетонну поверхню. Далі в залежності від майбутніх навантажень набирається товщина шару (1 шар товщиною до 0,2 мм/0,25кг/м2, для високих навантажень 3 шари по 0,2мм). При використанні фарбопульта, фарба по бетону розводиться розчинником R4-R5 до 5-10%. Сушка між шарами: 4-5 годин при кімнатній температурі. Сушка фінішного шару фарби по бетону - 7 годин. Остаточна полімеризація фарби по бетону настає на 6-7 добу, після чого бетонну підлогу можна піддавати сильним механічним навантаженням.

 

 Результат. Ціна та ефект від затрат.

Якщо рахувати приблизні витрати фарби на квадратний метр - то отримуємо близько 1.5  за "квадрат": 

 1. Обезпиленої підлоги
 2. Зміцнена цементна стяжка
 3. Монолітне, зручне для очищення покриття
 4. Стійке до кислого та лужного середовища (до засобів сангігієни)
 5. Тривалий термін експлуатації покриття - від 10 років !

 

Після нанесення фарби на бетонні підлоги, виходить рівна гладка поверхня з високою зносостійкістю і ударостійкість, хімстійкістю. Фарба по бетону Садуріт володіє антиковзаючим ефектом, навіть будучи вологою, пофарбована поверхня бетонної підлоги не ковзає. Для підвищення протиковзких властивостей, ще на незастиглий фарбовий шар припилюють кварцевий пісок.

Грунтове просочення бетону
Грунтування Епостилом 210х25
Фарба для бетону
Фарбування підлоги Садурітом Z1

Це може бути Вам корисне: