ПЕРГОЛИ

Перголи Alto розроблені спеціально для облаштування зон відпочинку. Це всесезонні сонцезахисні системи террасного типу підвищеної вітростійкості (витримують пориви до 6-ти балів за шкалою Бофорта).

 

Пергольні системи Alto поділяються на:

 - Посилену ALTO-800

 - Базову ALTO-500 

 

Перголи Альто дозволяють розширити простір для відпочинку. Вони створюють комфортну тінь і захищають від дощу.

 

Приємно проводите час вдома на свіжому повітрі, додайте комфортну тінь біля басейну, щоб опівдні сховатися від пекучого сонця, відпочивайте на терасі літнього кафе.

 

 

Пергольні системи ALTO представляють собою моторизовані модульні конструкції, які використовуються для затінення і розширення простору. Перголи складаються з несучих конструкцій, виконаних з алюмінію і сталі, забарвлених методом порошкового фарбування, і зсувного тенту. Перголи мають високий ступінь захисту від дощу і стійкістю до сильного вітру (до 50 км / год). Пергольние системи ALTO застосовуються як в якості прибудови до будинку, так і у вигляді окремої споруди. Полотно пергол із спеціального ПВХ не підтримує горіння, виконано з армуючим шаром «Blackout» і, завдяки цьому, нижня сторона полотна практично не нагрівається на сонці. Максимальна ширина конструкції - до 12 м., Винос - до 8 м., Причому ця площа (96 м. Кв.) Закривається одним суцільним полотном.

Варіанти монтажу:

ВАРІАНТИ КОЛЬОРІВ

 Всі основні деталі системи виготовлені з алюмінію і пофарбовані методом порошкового фарбування.

 

 

Можливе фарбування в будь-який колір по каталогу RAL

пвх полотно Alto

У всіх пергольних системах ALTO використовується спеціалізована тришарова ПВХ тканину Serge Ferrari.

SERGE FERRARI®: УНІКАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ РОЗШИРЮЮТЬ КОРДОНИ МОЖЛИВОСТЕЙ ДИЗАЙНУ

 

Технології SERGE FERRARI® PRECONTRAINT®, відомі і запатентовані по всьому світу володіють технічними перевагами, яких немає в жодного іншого композитного матеріалу. В процесі виробництва нитки основи SERGE FERRARI® PRECONTRAINT® постійно піддаються натягу, що надає матеріалу особливі механічні властивості.

Будучи одночасно міцними і легкими мембрани і композитні матеріали SERGE FERRARI® PRECONTRAINT® розширюють межі архітектурної творчості. Технологія SERGE FERRARI® PRECONTRAINT® є наступною: тканинна основа композитного матеріалу натягується як до, так і підчас процесу нанесення шару ПВХ.

 

На відміну від звичайних тканин мембрана SERGE FERRARI® PRECONTRAINT® піддається збалансованому та постійному натягу по основі, і в поперек. Внаслідок цього - однакове подовження тканини в обох напрямках, а також мінімальне «сповзання» покриття з основи протягом дуже довгого часу.