Про компанію

 Компанія "ГІТПЛЮС" - офіційний представник на заході України вітчизняного виробника лакофарбової, тепло-гідроізоляційної продукції "Сіопласт" та "Ланкор". Виготовляється продукція у Києві, згідно технології та сировинної бази таких провідних світових концернів, як : Mitsubishi Rayon CO , Dow Chemical Company , Hexion Specialiti Chemicals .

 Ми забезпечуємо клієнтів якісним продуктом за ціною виробника. Оскільки, підприємство надає послуги з виконання загальнобудівельних та гідроізоляційних робіт, продукти були випробувані на практиці спеціалістами, які зможуть при потребі порадити оптимальні варіанти вибору матеріалу та проведення роботи.

 Тут Ви зможете знайти на будь-який смак гідрофобізатор, для утримання вашого фасаду у сухості , що відповідно, вбереже від руйнації та виходу висолів. Ваш фасад завжди буде у бездоганному вигляді за будь-яких погодніх умов . 

 Очисник висолів відновить попередній новий вигляд Вашої цегляної огорожі, кладки з каменю та різних мінеральних матеріалів, на фасаді яких виступили висоли.Проводимо наступні роботи:

  1. Гідроізоляція
  2. Реставрація фасаду
  3. Монтаж/замір вікон та дверей
  4. Улаштування полімерної (наливної) підлоги

наші клієнти