Емалі спецпризначення

 Емалі захисні спецпризначення застосовують для фарбування і ремонтних робіт промислового обладнання на підприємствах харчової , хімічної та нафтопереробної промисловості , внутрішніх поверхонь резервуарів для зберігання і транспортування харчових продуктів , питної та технічної води , нафтопродуктів , трубопроводів , для захисту харчових ємностей від агресивного впливу хімічних реагентів , що містяться в рідких харчових продуктах.

 Корабельна захисна емаль застосовується для захисту підводної і надводної частини суден , трюмів , портових споруд, будівельних конструкцій та обладнання , що експлуатуються в умовах морського клімату.

 Харчові покриття застосовуються для різних цілей , але відмітною їхньою особливістю є можливість контакту з харчовими продуктами.

 Дорожньо-маркувальна емаль призначена для розмітки проїзної частини автомобільних доріг загального користування з асфальтобетонним і цементобетонним покриттям.

 Флуоресцентна емаль призначена для фарбування предметів , яким необхідна максимальна яскравість пофарбованих поверхонь при денному або ультрафіолетовому освітленні : літаків , вертольотів , дорожніх знаків , рятувального спорядження , буїв , рекламно-інформаційних знаків, нічних клубів.

 

Емалі спеціального призначення:

- корабельні;

- флуоресцентні;

- харчові;

- дорожньо-маркувальні;