Термостійка фарба, емаль

 Термостійкі фарби призначені для захисту металевих і бетонних конструкцій від негативного впливу високих температур - до +600 °С. Термостійка емаль застосовується для фарбування теплоенергетичного та іншого спецобладнання, що працює в умовах підвищеної температури. Приклади застосування : димові труби ( комини ), реактори для синтезу, газопроводи, вихлопні автомобільні системи, компресорне та котельне обладнання (радіаторна фарба)

 

 Типи покриття :

- для мінеральної поверхні (штукатурка, цегла, бетон);

- для металів (котли, чани, реактори).

 

Термостійкі для мінеральної поверхні

ТЕРМОКОЛ кремнійорганічна

Призначена для захисту обладнання , металевих , залізобетонних , цегляних і т.п. виробів і споруд , які тривалий час експлуатуються при підвищеній вологості , нафто- , газо- , паропроводів з перегрітою парою , печей для саун , лазень , вихлопних труб , а також вихлопних систем автомобілів , деталей двигуна та інших металевих поверхонь , що піддаються в процесі монтажу і експлуатації дії температур від -50 °С до +600 °С. Володіє чудовою термостійкістю , волого-і грибостійкості , а так само хорошими діелектричними властивостями. Захищає від агресивних впливів розчинів солей , нафтопродуктів і мінеральних масел.


КО-868

КО-868 ТЕРМОСТІЙКА +600 С кремнійорганічна

Емаль КО-868 призначена для захисного антикорозійного забарвлення металевого обладнання, що працює в умовах підвищеної вологості і високих температур: нафтопроводів, газопроводів, паропроводів з перегрітою парою, в тому числі печей для спалювання відходів, а також для фарбування емаллю вихлопних систем автомобілів, деталей двигунів та інших металевих поверхонь, піддаються в процесі монтажу і експлуатації дії температур від -60 °С до +600 °С і агресивних факторів: солей, мінеральних масел, нафтопродуктів.


Термостійкі для металу

КО-811

КО-811 ТЕРМОСТІЙКА +400 С кремнійорганічна, радіаторна фарба, фарба для батарей.

Емаль КО-811 призначена для захисного антикорозійного фарбування сталевих, титанових і алюмінієвих поверхонь, що піддаються в процесі експлуатації дії високих температур (до +400 °С). Являє собою суспензію пігментів у розчині кремнійорганічного лаку.

У побуті застосовують для фарбування елементів системи опалення та охолодження - як антикорозійний захист радіаторів.


КО-813

КО-813 ТЕРМОСТІЙКА +500 С кремнійорганічна

Емаль КО-813 призначена для захисного антикорозійного фарбування паропроводів з перегрітою парою , теплопроводів , технологічних продуктопроводів , нафтопроводів , газопроводів , металевих димових труб , вихлопних систем автомобілів , деталей двигунів , корпусів і механізмів судів , металевої покрівлі та металевих конструкцій , що піддаються в процесі монтажу і експлуатації дії температур від -60 °С до +500 °С і впливу агресивних факторів: мінерального масла , нафтопродуктів , солей. Має хорошу адгезію до бетону , залізобетону і може застосовуватися в якості гідроізоляції для зниження водопоглинання .


КО-814

КО-814 ТЕРМОСТІЙКА +500 С кремнійорганічна

Емаль КО-814 призначена для сталі, скла та кераміки. Застосовується в якості захисного покриття в скляної , керамічної промисловості та будівництві для підвищення міцності і додання морозостійкості і корозійної стійкості металевого обладнання , нафто- , газо- , паропроводів , печей для спалювання відходів. Також , застосовується для фарбування вихлопних систем автомобілів , деталей двигуна та інших металевих поверхонь , експлуатованих в умовах агресивного середовища і температур від -50 °С до +500 °С. Має підвищену атмосферостійкість , вологостійкістю , стійкість до солей , стійкість до маслопродуктів і бензопродуктів .


КО-828

КО-828 ТЕРМОСТІЙКА +500 С кремнійорганічна

Емаль КО-828 призначена для фарбування фосфатованих і нефосфатованих металевих поверхонь, що працюють при температурі до +400 °С; для захисного забарвлення паропроводів з перегрітою парою , теплопроводів , технологічних продуктопроводів , нафтопроводів , газопроводів , металевих димових труб , вихлопних систем автомобілів , двигунів , металевої покрівлі і конструкцій , працюють при температурі до +500 °С; може використовуватися як гідроізоляція для зниження водопоглинання . Плівка емалі витримує випробування на міцність при ударі , стійкість до впливу сольового туману , вологи і температури до +500 °С. Володіє стійкістю до поперемінного нагріву і охолодження водою.


КО-83

КО-83 ТЕРМОСТІЙКА +400 С кремнійорганічна

Емаль КО-83 застосовується для фарбування металу, устаткування, деталей автомобілів, що працюють в температурних умовах від -50 °С до +400 °С. Володіє досить великою стійкістю до вологи і сольовому туману.


КО-84

КО-84 ТЕРМОСТІЙКА +350 С кремнійорганічна

Емаль КО-84 призначена для фарбування захисного покриття проводів, кабелів і т.д. Покриття стійке до перепадів температур від -60 °С до +350 °С. Може застосовуватися для фарбування виробів із сталі і алюмінієвих сплавів, що піддаються в процесі експлуатації дії температур до +350 °С, а також для нанесення маркувальних знаків. Являє собою суспензію пігментів, наповнювачів у розчині кремнійорганічного лаку і бутилметакрилатної смоли в органічних розчинниках.