Антикорозійні, лугостійкі, кислотостійкі, та стійкі до агресивних газів

ХС-717

Емаль ХС-717 хімстійка захист від корозії металу

 Склад:

Емаль ХС-717 являє собою суспензію алюмінієвої пудри в лаці на основі кополімера А-15 - 0 з добавкою затверджувача. Емаль складається з трьох компонентів: напівфабрикату лаку ХС-717 , алюмінієвої пудри ПАП- 1 або ПАП- 2 і затверджувача ( поліізоціонат ) .

Компоненти змішуються до використання в співвідношеннях по масі:

1.напівфабрикатний лак ХС - 717 - 79.0 од.

2.затверджувач - 13.2 од.

3.алюмінієва пудра ПАП- 1 - 7.8 од.

 Призначення:

Для захисту від корозії металевих поверхонь вантажних танкерів і паливних цистерн , що експлуатуються в умовах впливу морської води та нафтопродуктів (крім бензолу і толуолу ) .


ХС-720

Емаль ХС-720 захисна антикорозійна декоративна обробка металу ГОСТ 9355-81

 Склад: 

Емаль ХС-720 являє собою суспензія пігментів і наповнювачів у розчині кополімера вінілхлориду модифікованого еластомерами . Стандартні кольори: червоно -коричневий і сріблястий. Для отримання емалі сріблястого кольору в ХС- 720 вводиться алюмінієва пудра ПАП- 1 або ПАП- 2 (ГОСТ 5494-71 ) в масовому співвідношенні 92:8 або в об'ємному співвідношенні 100:40 . Термін придатності емалі після змішання становить 72 години при t = 20 ± 2 ° С. Для одержання кольору емалі , необхідного замовнику , в якості наповнювача можуть бути використані пігменти і порошки кольорових металів.

 Призначення:

Емаль ХС-720 призначена для зовнішніх і внутрішніх робіт по металу з метою декоративної обробки й одночасного антикорозійного захисту . Утворює хімічно стійке лакофарбове покриття, що охороняє пофарбовану поверхню від агресивних впливів зовнішнього середовища.


ЕП-21

ЕП-21 емаль епоксидна хімстійка для суден

 Склад:

Емаль ЕП-21 представляє собою модифіковану епоксидно- кам'яновугільну композицію , володіє адгезивно - інгібуючим ефектом , що значно підвищує захисні властивості і збільшує довговічність покриття .

 Призначення:

Емаль ЕП-21 застосовуєть як високоефективне антикорозійне покриття для підводної частини корпусу суден і змінної ватерлінії ( АНАЛОГ INTERTUF COAL TAR EPOXY ) , полімерні покриття для антикорозійної обробки металевих і бетонних конструкцій . Дане покриття має гарну вологостійкість і хімічну стійкість. Висока і стабільна адгезія покриття до сталі та інших металів зберігається тривалий період часу (десятки років) у воді (річковий , морський , радіоактивних водних скидах ) , сольових розчинах , в грунті , нафті. Висока радіаційна стійкість до 107 Грей . Стійкість у водних радіоактивних розчинах . Здатність до дезактивації. Рекомендована ВНІІСТ і НИИПХ для захисту металоконструкцій і трубопроводів експлуатуються в несприятливих умовах а також як високоефективне антикорозійне покриття для підводної частини корпусу суден і змінної ватерлінії. Можливе застосування для захисту зовнішніх і внутрішніх трубопроводів АЕС від води , в т.ч. морський , від грунтової корозії в приморських мінералізованих грунтах . Рекомендується використовувати для антикорозійного захисту обладнання , трубопроводів , резервуарів та ін металоконструкцій від впливу парів агресивних середовищ , морської , річкової та джерельної  води , нафти , грунтової корозії і атмосфери з високою вологістю.


ЕП-41

ЕП-41 емаль епоксидна хімстійка антикорозійна

 Склад:

Емаль ЕП-41 , що представляє собою модифіковану епоксидну композицію , володіє адгезивно - інгібуючим ефектом , що значно підвищує захисні властивості і збільшує довговічність покриття . Матеріал призначений для захисту обладнання що експлуатується в безпосередньому контакті з агресивними середовищами.

 Призначення:

Емаль ЕП-41 рекомендується використовувати для антикорозійного захисту обладнання ; трубопроводів , резервуарів та інших металоконструкцій. Від впливу агресивних середовищ: спиртів , кислот , лугів , морської, річкової і джерельної  води , нафти , грунтової корозії і атмосфери з високою вологістю.


ЕП-773

ЕП-773 емаль епоксидна хімстійка

 Склад:

Емаль ЕП-773 являють собою суспензії пігментів і наповнювачів у розчині епоксидної смоли Е-41 в суміші органічних розчинників з додаванням затверджувача.

 Призначення:

Емаль ЕП-773 призначена для фарбування не загрунтованих або загрунтованих металевих поверхонь, що піддаються дії гарячих розчинів лугів.


ХС-759

Емаль ХС-759 хімстійка захист від кислот та лугів металевої поверхні

 Склад:

Емаль ХС-759 являє собою суспензію пігментів у розчині кополімеру вінілхлориду з вінілацетатом в суміші розчинників з додаванням епоксидної смоли і пластифікатора.

 Призначення:

Емаль ХС-759 призначена для захисту зовнішніх поверхонь залізничних вагонів, цистерн, устаткування, металевих і залізобетонних конструкцій від впливу кислот, лугів, солей, агресивних газів при температурі не вище 60 ° С, експлуатованих в умовах різних кліматичних районів, а також всередині приміщень.